Emocione dhe surpriza ne Love Story, cilat vajza moren trendafil ne naten e pare

0 Просмотры
Издатель
#LoveStory - Emisioni i plotë i natës së parë në Shtëpinë e Dashurisë ????

Love Story, formati më i ri reality dating show në Tv Klan

Mbrëmja e parë e spektaklit Love Story në Tv Klan u shoqërua me shumë emocione, teksa vajzat konkurrente dëgjuan komentet për takimet me Saimirin.
Në nisje të spektaklit, u njoftua se do të eliminoheshin dy vajza, lajm i cili shtoi rrahjet e zemrës dhe adrenalinën në studio.
Vajzat diskutuan dhe komentuan mes tyre takimet e njëra-tjetrës, teksa dëgjuan edhe komentet e protagonistit të Love Story, Saimirit.
Por surpriza në fund u bë nga produksioni, teksa Alketa Vejsiu deklaroi se çështja e eleminimeve ishte thjesht një shaka dhe se në natën e parë nuk do të ketë asnjë vajzë që largohet.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow rtvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen
Категория
Мелодрамы
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика